Drodzy Uczestnicy,
Informujemy, że w dniu 4 czerwca (czwartek), w związku z uroczystością Bożego Ciała, nasze zajęcia z aqua aerobiku nie będą się odbywały.
Zajęcia te nie były wliczane w cenę karnetu.
Wracamy do regularnych zajęć już następnego dnia, czyli od 5 czerwca!
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach i życzymy spokojnego odpoczynku!